Tory Lanez ütleb, et sõnasõda Joyner Lycasega on talle võidukalt lõppenud.

⇩ Jaga Postitust ⇩

Tory Lanez ütleb, et sõnasõda Joyner Lucasega on läbi ja tema on võitja.

Lüüriline sõnasõna räpparite Tory Lanez ja Joyner Lucase vahel on jõudnud seisakusse. Miks? Nimelt sellepärast, et Tory on välja hõiganud, et tekkinud riimilahingus on just tema võitja.

Tüüp hõikas ühel oma hiljutisel esinemisel Torontos, et Joyner Lucase karjäär on nüüdseks läbi ning palus tema mälestuseks ka hetke vaikust.

“Puhka rahus sest sinu karjäär on läbi. Joyner Lucas, me tapsime su. See on nüüd läbi,” hõikas tüüp ning valas selle peale ka pisut alkoholi maha. Lisaks tundis tüüb end kontserdil eriti enesekindlalt kui kutsus bättlile veel mitmeid Ühendriikidest pärit räppareid.

 

View this post on Instagram

 

#torylanez want all the smoke he celebrates killing #joynerlucas career!! 😂 #flydeeppromotions

A post shared by FLYDEEP PROMOTIONS (@flydeep_promotions) on

Nõndanimetatud sõnasõda algas umbes nädal tagasi kui räppar Tory Lanez väitis avalikult, et Joyner Lucas pole temaga samal tasemel. Selle peale kutsus Joyner Lucas Tory välja riimilahingut pidama mille viimane ka lahkelt vastu võttis. Mitmete päevade jooksul avaldasid tüübid üksteise vastu mitmeid dissträkke, alustades palaga “Lucky You Freestyle” millele Joyner vastas oma looga “Litty Freestyle.” Sellele omakorda ilmus Tory poolt vastus “Litty Again” millele Joyner omakorda pakkus vastu Zeze Freestyle.”

 

 

Nüüd aga paistab, et Toryl on tahtmine mõõtu võtta raugenud ning tüüp on iseennast lahingus võitjaks kuulutanud. Kuigi mõlemad tüübid on tõelised riimimeisterid siis mida sina arvad, kumb räppar sinu arust oli või on parem? Tory Lanez või Joyner Lucas?

 

 

⇩ Jaga Postitust ⇩