Uus noorteserjaal “Miks mitte?!” räägib tüdrukust kelle unistuseks on saada räppariks.

⇩ Jaga Postitust ⇩

ETV-s jõuab ekraanile uus noorteserjaal “Miks Mitte?!” mis räägib noorest tüdrukust kelle unistuseks on saada räppariks.

29.oktoobril jõuab ETV ekraanile uus, kümneosaline noorteserjaal nimega “Miks Mitte?!” mis räägib kaheksateistkümmne aastasest tüdrukust nimega Anna, kelle suurimaks unistuseks on saada räppariks. Samas ootab aga teda ümbritsev maailm, et tüdruks käituks õigesti ning läheks kuulekalt ülikooli.

Kuigi esialgu usub Anna, et tema unistus on kauge ja kättesaamatu siis kõik muutub päeval kui tüdruku isa otsustab pärast närvivapustust järgneda oma unistustele hakata moekunstnikuks. See pööre annab Annale julgust liikuda ka oma unistuste suunas ning nii otsustabki ta osaleda räppar Genka poolt korraldatud räpilahingus mille peaauhinnaks on plaadileping. Lisaks tuleb samal ajal tegeleda tüdrukul kõike teda ümbritsevaga kuhu kuulub koolikiusamine, esimene armastus ja töökoht nõudepesijana restoranis.

Sarjas mängivad näitlejad Pirte Laura Lember, Maarja Jakobson, Indrek Taalmaa, Grete Klein, Ivo Reinok, Henri Kõrvits ja paljud teised. Sarja on loonud Martin Algus ja Ergo Kuld.

Serjaal alustab ETV-s 29. oktoobril kell 20.00 ning ETV+ ekraanil alates 3. novembril kell 17.55. Lisaks on võimalus võita ka piletid sarja esilinastusele kinos Artis. Selleks vaata ETV Facebooki lehele SIIN.

Allikas : menu.err.ee

⇩ Jaga Postitust ⇩