Vanameister DMX plaanib pärast vanglast vabanemist albumi avaldada.

⇩ Jaga Postitust ⇩

Oma elu ja karjääriga üsnagi kimpus olev legendaarne räppar DMX plaanib comebacki uue albumiga.

Legendaarne Ruff Rydersi räppar DMX, kes on viimasel ajal olnud nii oma elu kui karjääriga üsnagi kimpus ja kes tegelikult praegugi vanglas “aega” teeb, plaanib vabanedes keskenduda oma elu taas üles ehitamisele. Meediaväljaande TMZ andmetel väidab räppari advokaat, et vanameister vabaneb vanglast uue aasta 27. jaanuaril.

Esmalt plaanib DMX aka. Earl Simmons taas kokku saada oma viieteistkümmne lapsega ning seejärel üles ehitada oma muusiku ja ka näitleja karjääri. Teatavasti tegi mees aastatel 1998 – 2014 kaasa kümmnetes ülimenukates filmides milledest kuulsaimad olid ehk Romeo Must Die, Cradle 2 the Grave ja Exit Wounds.

Hetkel aga kannab räppar talle määratud kaheteist kuu pikkust vanglakaristust maksude tasumisest kõrvalehoidmise eest. Selle aja sees on vanameister kirjutanud palju muusikat ning peale vababemist on lubanud ka välja anda albumi. Lisaks on väidetavalt tema vastu huvi tundnud ka mitmed Hollywoodi produtsendid kes temast eluloofilmi plaanivad teha.

DMX mõisteti 2017 aastal süüdi maksude maksmisest kõrvalehoidmises ning talle mõisteti karistuseks kaksteist kuud reaalset vanglakaristust. Lisaks peab Earl maksuametile maksma 2.3 miljonit dollarit.

Juba 2017 aasta alguses plaanis DMX comebacki ning avaldas selleks puhuks  isegi ka oma seni viimaseks jäänud loo “Bain is Back” mis aga paljudele väga muljet ei avaldanud. Kas tagasitulek narkootikumidega kimpus oleval tüübil seekord ka õnnestub, ei tea. Igaljuhul ootame põnevusega.

⇩ Jaga Postitust ⇩