Yelawolf – Get Mine Feat. Kid Rock

⇩ Jaga Postitust ⇩

Kuula kantriräppar Yelawolf’i uut, koostöös rokkar Kid Rock’ga valminud singlit “Get Mine.”

Yelawolf, kes see aasta on suhteliselt madalat profiili hoidnud, andis juunikuus välja oma uue ja maheda singli “Row Your Boat,” ning hõikas välja ka oma uue albumi millel nimeks  Trial By Fire. Täna on mees tagasi värske singliga millel nimeks “Get Mine.”  Laulus, mille produktsiooni eest on hoolitsenud DJ Klever, teeb kaasa ka kuulus rokkmuusik Kid Rock.

Huvitav asjaolu värske singli juures on aga see, et Kid Rock on teadaolevalt suur president Donald Trumpi toetaja ning nagu me teame, tõmbas Eminem mõned päevad tagasi BET vabastiili videos maha joone ning lisas, et kõik kes Trumpi toetavad ei kuulu tema ringi sisse. Seega oleks huvitav teada, mida ta arvab oma enda plaadifirma Shady Records poolt välja antavast singlist, kus kaasa teeb tema ringi mitte kuuluv Trumpi toetaja Kid Rock.

Tüübid on ka varem koostööd teinud ja seda 2011 aastal, kui Yelawolf avaldas oma debüütalbumilt Radioactive teise singli nimega “Let’s Roll.” Ka siis oli tegemist Shady Records toodanguga, kus Eminem ise lugu produtseerida aitas.

Kuula lugu nimega “Get Mine” ning anna teada mida sina kantriräppar Yelawolfi tegemistest arvad.

Kokku Vaadatud: 3500 ,

⇩ Jaga Postitust ⇩

63 thoughts on “Yelawolf – Get Mine Feat. Kid Rock

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Close