Yelawolf teatas oma lepingu lõppemisest Eminemi plaadifirmaga Shady Records.

⇩ Jaga Postitust ⇩

Räppar Yelawolf on üsna pea vaba mees.

Yelawolf on olnud Eminemi plaadifirma Shady Records all juba ümpris pikka aega ning nüüd on kätte jõudnud aeg kui tüüp saab teha ise oma otsuseid ja olla ise omaenda peremees. Nimelt teatas tüüp oma hiljutisel kontserdil Colorados, et tema peagi ilmavalgust nägev album jääb viimaseks millele Eminem oma jälje jätab.

“Trunk Muzik 3 saab olema mu viimane album Shady Recordsiga,” hõikas kantriräppar. “Viis kuradima albumit Shady Records alt. Ma tunnen end tõeliselt õnnistatuna. Tehke häält Marhall Mathersi auks,” lisas tüüp.

Tema lahkumine plaadifirma alt aga pole suhteid räpijumalaga kuidagi muutnud. Tüübid on teadete kohaselt ka sõbrad edaspidi mida aga mitmed teised artistid räppmuusikas oma plaadirmade alt lahkumise kohta öelda ei saa. Nii mõnigi on lõpetanud selle tõttu kuus jalga allpool mullas.

Yelawolf alustas oma muusikukarjääri aastal 2005 kui ilmus tema esimene, iseseisvalt välja antud album Creek Water. Mõned aastat hiljem saavutas aga tüüp juba suurema tuntuse kui ilmus tema EP nimega Trunk Muzik mis tõi talle diili Interscope Recordsiga ja 2011 aastal lepingu Eminemi plaadifirmaga Shady Record. Nüüd aga on see aeg läbi saamas ja tüüp üsna pea vaba mees.

Jaga postitust ning anna teada kuidas sinule kantriräppar Yelawolf looming meeldib.

 

⇩ Jaga Postitust ⇩