Young Buck – Foofy Freestyle (50 Cent Diss)

⇩ Jaga Postitust ⇩

Räppar Young Buck annab oma kunagise sõbra ja pundi G-Unit ninamehe 50 Centi pihta tuld dissträkiga “Foofy Freestyle.”

Kui aasta alguses kirjutasime sellest, kuidas Dj Whoo Kid vihjas oma Instagrami postituses kunagise räpipundi G-Uniti taasühinemisest siis nüüd on selge, et mingit ühinemist pole küll oodata. Nimelt on lõplikult tülli pööranud pundi liikmed Young Buck ja 50 Cent. Tüli on isegi jõudnud nõnda kaugele, et Fifty ei lase Buck’il isegi enam oma muusikat avaldada ning kui viimane uue singli avaldas, lasi 50 Cent selle koheselt YouTubest maha võtta. Lisaks sai Buck ka hävitava hoobi kui lekkisid kahtlused tema suhtest transseksuaalse naise / mehega. Young Buck on küllalt ähvardanud 50 Centi sellega, et teeb tema karjääriga seda mida viimane tegi omalajal räppar Ja Rule’ga kuid seni olid need vaid tühjad ähvardused.

Täna aga on Young Buck asja käsile võtnud ning välja andnud ka dissträki millel nimeks “Foofy Freestyle.” Tegemist on Drake’i loo “Duppy Freestyle” biidile valminud palaga kus Buck süüdistab Fiftyt muuhulgas selles, et on talle olnud nn. ghostwriter mitmete lugude, sealhulgas ka tema hittloo “Too Rich” puhul.

Kuula Young Buck’i uut dissträkki “Foofy Freestyle” ning anna teada mida sina tüüpide omavahelisest kemplemisest arvad. Jaga ka postitust!

⇩ Jaga Postitust ⇩