Young Buck – The Story Of Foofy (50 Cent Diss)

⇩ Jaga Postitust ⇩

Young Buck jätkab Fifty dissimist uue looga “The Story Of Foofy.”

Nagu enamus teab siis kunagisest ülimenukast räpipundist G-Unit pole täna midagi enam alles. Tüübid valgusid üksteise järel laiali ning kui vahepeal kerkisid lootused, et punt võib taas kokku tulla siis täna saab kindlalt öelda, et seda ikkagi ei juhtu. Nimelt on Lloyd Banks radarilt kadunud ning Young Buck on pundi ninamehega Fiftyga lootuseltult tülli pööranud. Kui seni piirdus tüli üksteise trollimisega sotsiaalmeedias siis nüüd on Buck tüli vana kombe kohaselt ka nn. vahale pannud.

Young Buck jätkab 50 Centi süüdistamist sellest, et tüüp kasutab varilaulukirjutajaid ning ka selles, et teeb koostööd politseinikega ehk paneb kitse. Kui eelmise dissträki “Foofy Freestyle” puhul kasutas Buck räppar Drake’i loo “Duppy Freestyle” instrumentaali siis seekord hüppas tüüp Jay-Z suurepärase loo “The Story Of O.J.” biidile.

Seni pole 50 Cent sõnasõjaga kaasa läinud ning tegelikuses pole kindel, et ta seda teebki. Pole tal ju vajadustki ennast tõestada kuid kas Buck suudab ennast disdträkkidega tõestada on iseasi. Mida sina arvad kas Buck on lõplikult ära kukkunud või on tüübis veel siiski  potentsiaali.

Kuula Young Buck’i uut dissträkki “The Story Of Foofy” ning jaga mõtteid ja postitust kah.

⇩ Jaga Postitust ⇩